TÄHELEPANU!

Edastage tellimus meiliga: info@magnesiumexpert.ee. Vabandame ebamugavuse pärast!

NB! Alates  50€ ostusummast on transport pakiautomaatidesse tasuta!
Soovitame miinuskraadidega tellida pakid Smartposti automaati, kuna külm võib tooteid kahjustada. Omniva pakiautomaati tellimine vaid kliendi omal vastutusel!

TELLIMINE
Tellimusi võtame  vastu ööpäevaringselt. Ostu sooritamisel  palume vaid neid andmeid, mis on tellimuse täitmiseks vajalikud. Käsitleme isikuandmeid konfidentsiaalselt.
Tellimuse sooritamiseks valige toode ning lisage see ostukorvi. Jälgige ekraanil ilmuvaid juhiseid.  Kinnitage tellimus. Tellimuse kinnitus jõuab Teie poolt sisestatud e-mailile paari sekundi jooksul. Toote lisamine ostukorvi ei kohusta Teid veel ostma.

MAKSMINE                                                                                                                                                                                                                                                           

Peale tellimuse vormistamist saadame Teile e-maili teel arve, mitte hiljem kui järgmise tööpäeva jooksul. Ostu eest tasumine toimub pangaülekandega  Eurodes. Kui arve ei ole jõudnud 1 tööpäevajooksul, palume võtta meiega ühendust – võimalik, et sisestatud e-maili aadress ei ole korrektne, e-postkasti maht on ületatud või on e-kiri sattunud spämmifiltrisse.
Arve tasumisel pangaülekandega palun sisestage kindlasti arve number.
Kui kauba tellimust ei ole võimalik täita, maksame Teile samal päeval kogu Teie poolt tasutud raha tagasi. Kaup kuulub müüjale kuni arvel näidatud summa on täielikult laekunud meie arveldusarvele.

Tellimuse eest tasumine:

MAGNESIUMEXPERT OÜ                                                                                                                                                                                                                                       

A/a: EE712200221070232108
SWEDBANK, SWIFT kood/BIC HABAEE2X

KOHALETOIMETAMINE 

Kaup saadetakse ostjale hiljemalt 3-7 tööpäeva jooksul pärast raha kontole laekumist. Tellitud kaubad toimetame Teie poolt valitud Itella SmartPosti või Omniva pakiautomaati või kulleriga Teie aadressile.
Samuti võite tulla ise kaubale järgi Harku 33, Tallinn 11612

VAHETAMINE JA TAGASTAMINE
Kui tellitud toode ei sobi või ei vasta Teie ootustele on Teil õigus teatada ostust taganemisest hiljemalt 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest. Sellisel juhul tuleb Teil toode tagastada esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul peale teate edastamist. Tagastatava toote saab vahetada teise toote vastu või soovi korral saada raha tagasi. Palume Teil teavitada meid sellest soovist koheselt pärast tellimuse kättesaamist. Kui ostja soovib saada tagastatud toote eest raha, kanname kauba ja postikulude eest raha tagasi esimesel võimalusel aga mitte hiljem kui 30 päeva jooksul peale teate saamist.
Kui tellitud kaup jõudis Teieni defektsena, mida polnud välisel vaatlusel kohe tuvastatud või kui kaup ei ole see, mida Te tellisite, palume meid sellest koheselt e-posti teel informeerida. Defektsed tooted vahetame ümber. Toote nõuetele mittevastavuse korral on õigus pretensiooni esitada kaks aastat arvates kauba kättesaamisest.
Sellest kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldame, et see oli olemas ostmise momendil ning defekti iseloomu selgitame ise. Kui defekt on tehnoloogilise iseloomuga, pakume toote parandamist ning parandamise võimatuse või ebaefektiivsuse korral toote asendamist või raha tagastamist. Vahetamine / tagastamine ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest.
Kauba tagastamine toimub kulleriga müüja kulul.

PRIVAATSUS

Müüja kinnitab, et kõik ostja poolt edastatud andmete kaitse on tagatud. Müüja kasutab isikuandmeid ainult tellimuse täitmiseks.